Aktuálně

4. 6. 2012

Děkujeme všem, kteří přišli na festival Ghettofest, také díky vám se celá akce skvěle vydařila! Pokud chcete mít svoje fotky na webu ghettofestu, zašlete nám je se svým jménem na adresu alica.herakova@gmail.com. Autorským právům dostojíme a rádi Vašimi fotkami… více »

28. 5. 2012

Street artová malba na zdi bývalé káznice na Soudní bohužel nebude a nestane se tak mementem festivalu, jak bylo původně zamýšleno. Magistrát bohužel malbu na zdi nakone neschválil. Omlouváme se všem, kteří se (nejen) na vernisáž těšili. Doufáme, že vám to… více »

25. 5. 2012

Filmová sekce Ghettofestu v Clubwashi na ulici Stará 27 Téma sociálního vyloučení, které tak citelně ovlivňuje podobu současného ghetta v Brně, v celosvětovém přesahu pohledem oceňovaných dokumentaristů. To jsou ozvěny Festivalu dokumentárních filmů NAIFF, které… více »

Dance battle pro talentované tanečníky (nejen) z Bronxu!

21. 5. 2012

Dance battle pro talentované tanečníky (nejen) z Bronxu! Ghettofest přichází s dalším překvapením - tentokrát pro všechny tanečníky (nejen) z Bronxu. Dance battle pod hlavičkou taneční skupiny High edition - vítěz bere vše, v tomto případě 10 volných lekcí s… více »

12. 5. 2012

V těchto dnech probíhá instalace andělů výtvarně zpracovaných brněnskými výtvarníky. Téměř všichni již jsou na svých dočasných stanovištích. Choďte po městě a rozhlížejte se ve svých oblíbených kavárnách, andělé jsou všude kolem Vás! Více k aktivitě… více »

7. 5. 2012

Budoár staré dámy bohužel na Ghettofestu nevystoupí Omlouváme se všem fanouškům kapely, ale bohužel na Ghettofestu nemohou vystoupit. Uděláme ale maximum, abychom vám to vynahradili dalšími kapelami, těště se například na Gulo čar!

výzva pro dobrovolníky

26. 4. 2012

Rozšiřujeme náš realizační tým! Máte zájem podílet se na festivalu Ghettofest jako pořadatel? Nebo jen získat informace o tomto unikátním projektu? Přijďte za námi ve středu 9. května v 19. hodin do kavárny Mínus Trojka na Dominikánské ulici. ( Vstup z kavárny… více »